Asymetryczne sukienki

/
1 Comments


 Sukienki asymetryczne, które były modne kilkanaście lat temu, znowu wracają do łask projektantów mody. Otóż, w tym sezonie będzie się je nosić wszędzie, gdyż są odpowiednie na spacer, do teatru, koncert czy wystawne przyjęcie. Dlatego warto postawić zarówno na szykowne kreacje wieczorowe, wykonane np. z koronki lub z satyny jak i na codzienne stroje bawełniane czy lniane. Oprócz tego, panuje pełna dowolność w zakresie doboru kolorystyki czy wzornictwa, a prawdę mówiąc, im sukieneczka jest bardziej oryginalna, ty lepiej.
Jakie fasony sukienek asymetrycznych są najmodniejsze?

Z pewnością, do jednych z najpiękniejszych należą kreacje z dłuższym tyłem. Mowa tu głownie o zwiewnych strojach w wersji mini. Warto tu wspomnieć o kreacjach bez ramiączek, które zdobione są, np. kwiatami lub marszczeniami, które dodają kobietom dziewczęcego uroku. Ale to nie znaczy że, sukienki na szelakach są mniej ładne, wręcz przeciwnie, gdyż panie mogą w nich prezentować się równie zjawiskowo. Nie mniej bajeczne są długie sukienki, które zazwyczaj dekorowane są delikatnym paskiem, zaznaczającym wcięcie w talii. Na uwagę zasługuje fakt, że po tego rodzaju kreacje bardzo często sięgają panny młode, które zwłaszcza stawiają na sukienki ołówkowe, a la rybka i z trenem. Niektóre fasony ślubne też są zdobione falbanką, która doskonale nawiązuje do stylizacji hiszpańskich.

Poza tym, w dalszym ciągu modne są sukienki z jednym ramieniem. W tym wypadku zazwyczaj mamy do czynienia z sukienkami ołówkowymi, zarówno bardzo krótkimi jak i sięgającymi ziemi. Nie ulega wątpliwości to, że do najbardziej seksownych należy tu mała czarna, która stanowi kwintesencję kobiecości. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się również kreacje asymetryczne z marszczonym dołem, a także sukieneczki w stylu greckim, które dodają paniom niesamowitego uroku. Ponadto, na czasie są także asymetryczne dekolty, zarówno z przodu sukienki jak i na plecach, a także kuszące rozcięcia, z tyłu, z przodu lub z boku sukienki.

Oprócz tego, kreacje często zdobione są kwiatami, kokardami, oryginalnym zapięciem, upięciami, broszką, drapowaniami. Oczywiście, asymetria to także gra kolorami i wzorami, wśród których przeważają figury geometryczne. Nie zapominamy również o tym, iż sukienki asymetryczne są zarezerwowane dla kobiet odważnych, które nie boją się pokazać trochę ciała, w tym przypadku najczęściej nóg. A, co najważniejsze są tego rodzaju stroje fantastyczne, unikatowe i na pewno bardzo kobiece, dlatego


You may also like